Hammer skole

Samarbeidsutvalg

Samarbeidsutvalget - HAMMER SKOLE kalenderåret 2013

Representanter for:       Vara:    
Foreldrerådet Inghild Schulstad 10b inghild.schulstad@ahus.no      
  Anette Berntsen 9c anettebe1968@hotmail.com Kjell Aage Halvorsen   Kjell.aage.halvorsen@gmail.com
Elevrådet Andrea G. Torgersen 9a   Kesi Narayanapillai 9b  
  Regine Mangen 8a   Mahmat Sålsajeva 8a  
Underv.personalet Are Sanne Helgesen   arehel@lorenskog-skole.no Are F. Førsund   arefor@lorenskog-skole.no
  Kim R. Olsen   kimrols@lorenskog-skole.no Åse Prøis (perm.)   asepro@lorenskog-skole.no
Øvrige ansatte Rosemary S. Nyberget   rosnyb@lorenskog.kommune.no Unn Eva Skybak   unnsky@lorenskog-skole.no 
Kommunen Inger Betzy Torp   ibt@sp.no Stig Tangerud   stig.tangerud@solispro.no
  Mette Karin Nordeng   mno@lorenskog.kommune.no      
Skolemiljøutvalg
I tillegg til medlemmene i
det ordinære samarbeidsutvalget møter:
           
        Jan Dahl   jan.dahl@norway.com
  Terje Bernton 9b tbernton@online.no Frode Storløkken   frode@sibema.no

Møteplan for samarbeidsutvalget/skolemiljøutvalget 2013

  • .
  • .
  • .
  • .
  •   .
Oppstartstidspunkt kl 17.00.